Filtriraj po kategorijah

Ponastavi filtre

Skrbnik ključnih kupcev (m/ž)

Podjetje

Naš naročnik je priznana mednarodna korporacija, s podružnico v Sloveniji, z močno razvito proizvodno divizijo blaga široke potrošnje. Prepoznani so po odličnosti ter odgovornosti.
V svojo uspešno delovno sredino vabijo novega sodelavca. Delovno mesto je v Ljubljani

Opis dela

  •  sprejemanje pisnih ali ustnih naročila in povpraševanj s strani strank,
  • pripravljanje ponudb za stranke na podlagi povpraševanj,
  • ciljno usmerjeno pridobivanje novih strank,
  • skrb za vzdrževanje in nadgrajevanje stikov z obstoječimi strankami,
  • pozornost na navzkrižne prodajne priložnosti (»cross selling« in »up    selling«),
  • operativno usklajevanje z nabavno službo,
  • odgovornost za doseganje plana prodaje, spremljanje plačil, poročanje o    kazalnikih ter predlogi izboljšav,
  • vzdrževanje/ širjenje znanja o proizvodih.

Zahteve delovnega mesta

  • visokošolsko strokovno ali univerzitetno izobrazbo
  • vsaj 5 let izkušenj v FMCG (zaželeno) prehrambeni industriji,
  • aktivno znanje angleškega jezika,
  • samostojno, komunikativno osebo z močno poslovno orientiranostjo,
  • ter prodajno naravnanostjo.

Ponudba

Podjetje vam ponuja zanimivo ter dinamično delo v spodbudnem delovnem okolju. Gre za  zaposlitev za nedoločen čas s šestmesečnim poskusnim delom.

Motivirane kandidate vljudno vabimo, da se nam predstavite s strukturiranim življenjepisom v slovenskem in angleškem jeziku ter priloženo osebno fotografijo. Prijave pričakujemo do vključno petka, 28.4.2017 na e-naslovu: prijave@hill-int.si (s pripisom naziva delovnega mesta v okno: zadeva).

Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

Podrobnosti delovnega mesta

  • Status projekta Zaključeno
  • Država Slovenija