Filtriraj po kategorijah

Ponastavi filtre

Samostojni komercialist za italijanski trg (m/ž)

Podjetje

Naš naročnik je družba Geoplin, uspešno in stabilno slovensko podjetje, ki deluje na področju energetike. Prepoznani so po zanesljivosti, stabilnosti ter visoki razvojni naravnanosti. V svojo uspešno delovno sredino vabijo novega sodelavca. Delovno mesto je v Ljubljani.

Opis dela

  • proučevanje trga, izdelava tržnih analiz in pospeševanje prodaje in nabave,
  • pripravljanje ponudb (kalkulacije, analize, simulacije) za sklepanje pogodb za prodajo ter s tem povezanih storitev,
  • operativno usklajevanje nabave in prodaje,
  • spremljanje cen in analiza nabavnih cen, transportnih tarif in skladiščnih tarif,
  • priprava in usklajevanje programskih paketov,
  • vodenje evidenc,
  • svetovanje kupcem,
  • sodelovanje pri izvedbi obračuna,
  • sodelovanje pri izvajanju finančnih terjatev.

  • 3-5 let delovnih izkušenj na samostojni poziciji v B2B prodaji,
  • aktivno znanje angleškega in italijanskega jezika,
  • univerzitetno izobrazbo tehnične smeri ali ekonomske smeri,
  • visoko prodajna naravnanost,
  • odlične komunikacijske in pogajalske zmožnosti,
  • visoko usposobljenost za delo v programu Excel
  • visoko raven usmerjenosti k dosežkom, samoiniciativnosti, prodornosti ter zmožnost hitrega odzivanje na spreminjajoče

Ponudba

Podjetje vam ponuja zanimivo ter dinamično delo v spodbudnem delovnem okolju. Gre za  zaposlitev za nedoločen čas s šestmesečnim poskusnim delom.

Motivirane kandidate vljudno vabimo, da se nam predstavite s strukturiranim življenjepisom v slovenskem in angleškem jeziku ter priloženo osebno fotografijo. Prijave pričakujemo do vključno ponedeljka, 10. aprila 2017 na e-naslovu: prijave@hill-int.si (s pripisom naziva delovnega mesta v okno: zadeva).

Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

Podrobnosti delovnega mesta

  • Status projekta Zaključeno
  • Država Slovenija