Filtriraj po kategorijah

Ponastavi filtre

Vodja ključnih kupcev za maloprodajno področje (m/ž)

Podjetje

Naš naročnik je Pernod Ricard, ugledno mednarodno podjetje, z dolgoletno tradicijo. V segmentu blaga široke potrošnje se s svojimi blagovnimi znamkami umeščajo v sam svetovni vrh. S široko razvejano distribucijsko mrežo so prisotni v 70 državah sveta. Njihova uspešnost temelji na jasni poslovni strategiji, katere ključni vzvodi so lastna distribucija in trženje, širok nabor vodilnih blagovnih znamk ter stalen razvoj odgovorne ekipe ljudi. V želji po nadaljnji rasti vabijo v svojo ekipo novega sodelavca. Delovno mesto je v Ljubljani.

Opis dela

  • razvoj in izvajanje prodajne strategije/aktivnosti za omenjeni kanal;
  • priprava in skrb za izvajanje letnih prodajnih načrtov in odgovornost za proračun;
  • zagotavljanje kakovosti in donosnosti naložbe v ta prodajni kanal;
  • skrb za poslovanje in sodelovanje s ključnimi kupci;
  • odlično poznavanje celotnega procesa prodaje ključnim kupcem;
  • usmerjanje in koordiniranje pogodbenega podjetja, ki za podjetje opravlja postavitev in izpostavitev izdelkov v trgovinah (merchandising storitev);
  • usklajevanje mesečne napovedi prodaje.

  • visokošolsko izobrazbo ekonomske oz. druge ustrezne smeri;
  • vsaj 3 leta vodstvenih izkušenj in dokazljivih uspehov na vsebinsko primerljivi poziciji v podjetju, ki deluje na področju distribucije in prodaje blaga široke potrošnje (FMCG); zaželeno v mednarodnem podjetju;
  • izkušnje z upravljanjem blagovnih znamk in blagovnih skupin, ter poznavanje trga in prodajnega kanala maloprodaje;
  • izražene pogajalske in prodajne  sposobnosti ter predstavitvene in socialne kompetence;
  • aktivno znanje slovenskega in angleškega jezika;
  • visoko raven računalniške pismenosti;
  • vozniški izpit B kategorije.

Uspešnega kandidata odlikujejo odzivnost in dinamičnost, inovativnost in ustvarjalnost, usmerjenost v doseganje ciljev, predanost timskemu delu, integriteta ter vodenje z zgledom.

Ponudba

Naročnik nudi delo v urejenem in spodbudnem delovnem okolju, kjer cenijo posameznika in njegov prispevek k skupnim ciljem ter nagrajujejo pripadnost. Delo je dinamično in vključuje veliko prisotnosti na terenu.

Motivirane kandidate vljudno vabimo, da se nam predstavite s strukturiranim življenjepisom in jasno opredeljenimi primerljivimi  izkušnjami ter priloženo osebno fotografijo. Prijave pričakujemo do vključno ponedeljka, 27. marca 2017 na e-naslovu: prijave@hill-int.si (s pripisom naziva delovnega mesta v okno: zadeva). Nepopolnih prijav ne bomo obravnavali.

Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

Podrobnosti delovnega mesta

  • Status projekta Zaključeno
  • Država Slovenija