Filtriraj po kategorijah

Ponastavi filtre

Direktor podjetja (m/ž)

Podjetje

Naša stranka je uveljavljeno podjetje, ki deluje na področju blaga široke potrošnje. Prisotni so v številnih državah v Evropi in so eden vodilnih distributerjev  premium blagovnih znamk priznanih proizvajalcev. V svojo ambiciozno in dinamično ekipo vabijo sodelavca na ključno delovno mesto s sedežem  v Ljubljani.

Opis dela

Vaše najpomembnejše odgovornosti bodo: nadaljnji razvoj portfelja kupcev ter prodajnega obsega in dobičkonosnosti, razvoj in upravljanje odnosov s ključnimi kupci ter podpora, vodenje in koordinacija tima. Vaše delo bo poleg aktivnosti na lokalnem trgu obsegalo tudi dosledno strateško načrtovanje in spremljanje prodajno-marketinških aktivnosti v skladu z globalno strategijo matičnega podjetja. Tesno boste sodelovali z ostalimi predstavniki te družbe na mednarodnem nivoju.

Zahteve delovnega mesta

Od kandidatov pričakujemo:

  • Univerzitetno izobrazbo ekonomske ali druge ustrezne smeri (magisterij je prednost)
  • 5 let vodstvenih delovnih izkušenj na področju prodaje v primerljivi organizaciji
  • Aktivno znanje slovenskega in angleškega jezika
  • Dokazljive izkušnje in uspehe na področju vodenja prodajnega tima in razvoja poslovanja
  • Izkušnje in sposobnost delovanja v mednarodni poslovni sredini ter pri prenosu strategij v lokalno okolje.

Uspešnega kandidata odlikujejo:

  • Močne vodstvene izkušnje
  • Prodajna in ciljna naravnanost
  • Podjetnost in pragmatičnost (»hands-on« pristop)
  • Visoka storilnostna naravnanost in proaktivnost
  • Odlične prezentacijske in analitične sposobnosti
  • Integriteta in vodenje z zgledom.

Ponudba

Naročnik nudi delo v urejenem in spodbudnem delovnem okolju, kjer cenijo posameznika in njegov prispevek k skupnim ciljem ter nagrajujejo pripadnost.

Motivirane kandidate vljudno vabimo, da se nam predstavite s strukturiranim življenjepisom in jasno opredeljenimi primerljivimi  izkušnjami (tudi v angleškem jeziku) ter priloženo osebno fotografijo. Prijave pričakujemo do vključno nedelje, 22. januarja 2017 na e-naslovu: prijave@hill-int.si (s pripisom naziva delovnega mesta v okno: zadeva). Nepopolnih prijav ne bomo obravnavali.

Podrobnosti delovnega mesta

  • Status projekta Zaključeno