Filtriraj po kategorijah

Ponastavi filtre

Razvijalec specialist (m/ž)

Podjetje

Naš naročnik je družba Bosch Rexroth d.o.o., eno vodilnih mednarodnih podjetij na področju industrijske tehnike. Odlikuje jih inovativnost, odgovornost in globalno partnerstvo. Zaradi širitve poslovanja v svoj razvojni tim vabijo novega sodelavca. Delovno mesto je v Šenčurju pri Kranju.

Opis dela

Postali boste član skupine inženirjev, ki skrbi za razvoj, konstrukcijo in podporo proizvodnji sinhronskih in asinhronskih elektromotorjev. Aktivno boste sodelovali v celotnem razvojnem ciklu električnega motorja: elektromagnetna zasnova in termični preračuni, modeliranje in optimizacija, verifikacija in validacija ter sodelovanje z naročnikom. Pri svojem delu boste tesno sodelovali z nabavo, tehnologijo, proizvodnjo in službo kakovosti.

Zahteve delovnega mesta

  • izračunavanje elektromagnetnega kroga elektromotorjev,
  • analiziranje in vrednotenje rezultatov, predlaganje popravkov,
  • sodelovanje v skupinah SE (simultani inženiring),
  • optimiranje elektromagnetnih krogov,
  • pripravljanje strokovnih podlag in navodil s področja dela.

  • VII. stopnjo izobrazbe elektrotehnične smeri (univ. dipl. ing. elektrotehnike)
  • teoretično znanje o načrtovanju in izračunu električnih strojev in pogonov,
  • uporabno znanje s področja elektromagnetnih in termičnih simulacij z uporabo končnih elementov – FEM (npr. FEMAG, Maxwell, Comsol),
  • uporabno znanje modeliranja električnih strojev in pogonov (npr. MathCad, Matlab, Simulink),
  • poznavanje proizvodnih procesov električnih strojev,
  • poznavanje projektnega vodenja,
  • aktivno znanje nemškega ali angleškega jezika,
  • aktivno znanje programskega paketa MS Office,
  • poznavanje enega od ERP sistemov (npr. SAP, Pantheon).

Ponudba

Podjetje vam ponuja stimulativno delovno okolje, interna in eksterna izobraževanja ter strokovno in osebno rast v mednarodnem okolju. Gre za zaposlitev za nedoločen čas s šestmesečnim poskusnim delom.

Motivirane kandidate, ki si želite nadaljevati poklicno pot v mednarodnem podjetju, vljudno vabimo, da se nam predstavite s strukturiranim življenjepisom v slovenskem in angleškem jeziku ter priloženo osebno fotografijo. Prijave pričakujemo do vključno ponedeljka, 15. januarja 2018 na e-naslovu: prijave@hill-int.si (s pripisom naziva delovnega mesta v okno: zadeva).

Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

Podrobnosti delovnega mesta

  • Status projekta Intervjuji v teku
  • Država Slovenija