Filtriraj po kategorijah

Ponastavi filtre

Vodja skladišča (m/ž)

Podjetje

Naš naročnik je mednarodni trgovec s široko razvejano mrežo maloprodajnih enot v regiji centralno vzhodne Evrope. V želji po optimizaciji delovnih procesov v svoj tim v Sloveniji vabijo novega sodelavca. Delovno mesto je v okolici Ljubljane.

Opis dela

Vaša ključna odgovornost bo organizacija delovnih procesov v centralno logističnem centru, v smislu kontinuiranih izboljšav, stroškovne učinkovitosti, kontrole in transparentnosti celotnega procesa, časovne optimizacije ter modernizacije postopkov. Ključni izziv pozicije bo vzpostavitev norm ter učinkovitega planiranja. Vodili boste tim 30 sodelavcev, pri svojem delu pa boste tesno sodelovali z oddelkom planiranja (kamor sodi tudi transportna služba), oddelkom dokumentarne logistike ter IT oddelkom, ki podpira digitalizacijo poslovanja. Podrejeni boste članu uprave, odgovornemu za področje IT in logistike.

Zahteve delovnega mesta

  • vsaj V. stopnjo izobrazbe,
  • vsaj 5 let delovnih izkušenj v logistični panogi na področju maloprodaje blaga široke potrošnje
  • izkušnje z optimizacijo procesov ter vodenjem projektov v centralnem skladišču,
  • visoko izraženo afiniteto do logistične panoge (spremljanje novosti, sledenje dobrim praksam, široko poznavanje področja),
  • poznavanje 3PL logistike in njenih metrik,
  • poznavanje WMS orodij,
  • znanje angleškega in hrvaškega/srbskega jezika,
  • aktivno znanje programskega paketa MS Office,
  • poznavanje enega od ERP sistemov
  • visoko mero natančnosti, strukturiranosti in doslednosti,
  • pozitivno naravnanost do sprememb.

Ponudba

Podjetje vam ponuja zaposlitev v okolju, ki daje velik poudarek na digitalizacijo poslovanja, spodbuja samoiniciativnost, kreativnost in samostojnost. Gre za zaposlitev za nedoločen čas s šestmesečnim poskusnim delom.

Motivirane kandidate vljudno vabimo, da se nam predstavite s strukturiranim življenjepisom v slovenskem in angleškem jeziku ter priloženo osebno fotografijo. Prijave pričakujemo do vključno ponedeljka, 12. 2. 2018 na e-naslovu: prijave@hill-int.si (s pripisom naziva delovnega mesta v okno: zadeva).

Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

Podrobnosti delovnega mesta

  • Status projekta Zbiranje prijav
  • Država Slovenija