Filtriraj po kategorijah

Ponastavi filtre

Vodja IT projektov

Podjetje

Naš naročnik je družba SPORTINA GROUP, d.o.o., ki si je v več kot 25 letih poslovanja v Adriatic regiji utrdila mesto vodilnega trgovca na področju modnega tekstila. Prisotni so v 11 državah z več kot 2300 zaposlenimi v 350 lastnih in franšiznih trgovinah. Združuje jih podjetniška kultura,  volja po premikanju meja ter strast do mode, dela in življenja. V svoj tim v vabijo novega sodelavca, ki bo skupaj z njimi premikal meje ustaljenega in Sportino popeljal v digitalno prihodnost. Delovno mesto je v Lescah.

Opis dela

  • Vodenje poslovnih IT projektov, ki imajo neposreden vpliv na dodano vrednost v poslovanju.
  • Skrb za implementacijo in primopredajo projektov internim naročnikom po načinu »User Acceptance Test«.
  • Vodenje multidisciplinarnih timov internih in zunanjih izvajalcev - tako sodelavcev, ki so odgovorni za vsebino procesov kot programerjev in ostalih sodelavcev v podjetju.

  • 5 let izkušenj na področju vodenja IT projektov, ki podpirajo digitalizacijo poslovanja,
  • izkušnjo z uspešnim vodenjem implementacije vsaj enega ERP sistema,
  • poznavanje agilnih metod vodenja projektov (npr. SCRUM),
  • poznavanje osnov programiranja,
  • osnovno znanje o uporaba SQL-a,
  • poznavanje GS1 standardov, kot npr. GSDN, EDI,
  • poznavanje enega od ERP sistemov (npr. SAP, Navision),
  • aktivno znanje angleškega in srbskega ali hrvaškega jezika,
  • prodornost in odločnost,
  • odlične komunikacijske zmožnosti.

Ponudba

  • Vodenje projektov v okviru digitalne evolucije vodilnega ponudnika mode in modnih izdelkov v regiji.
  • Implementacijo vaših idej, izkušenj in znanj na strateški ravni podjetja.
  • Razgibano in samostojno delo v družbi priznanih slovenskih in tujih izkušenih strokovnjakov digitalnih transformacij.
  • Dostop do globalnega znanja in trendov na področju trgovine, mode in digitalne evolucije.
  • Veliko priložnost za osebno in strokovno rast v mednarodnem okolju.
  • Delovno mesto bo v novo ustanovljenem Sportininem DIGI HUB- prostoru, ki deluje na principu odprtega inoviranja in je fokusiran na implementacijo najnovejših tehnologij na področju mode, pametnih izdelkov in prodaje, z željo, da Sportino vrne med vodilne kreatorje napredka. DIGI HUB združuje posameznike, ki jim je blizu podjetniški način dela, ki so kreativni, odprti in povezovalni. V DIGI HUBu visoko cenimo znanje in strokovno delo enako kot cenimo spoštovanje dogovorjenih rokov. Čar DIGI HUBa je tudi v tem, da se pod izdelke, projekte lahko podpišete in tako postanete član liste slavljenih inovatorjev in implementatorjev.
  • Postanite naš partner - možnosti sodelovanja so različne, fleksibilne in se prilagajajo vam (redna zaposlitev ali delo na projektu).
  • Svojim sodelavcem zaupamo, da bodo svoje delo opravili v dogovorjenih rokih in kakovostno, zato nudimo tudi možnost fleksibilnega delovnega časa.

Nič ni lepšega, kot delati v okolju, kjer te obkrožajo strastni ljudje, kjer lahko sodelavcem izvabiš nasmeh na obraz in kjer je tvoj trud prepoznan in cenjen. Pridružite se Sportini!

Motivirane kandidate, ki se prepoznate v opisu in bi svojo energijo želeli usmeriti v ustvarjanje novih zgodb, vljudno vabimo, da se nam predstavite s strukturiranim življenjepisom v slovenskem in angleškem jeziku ter priloženo osebno fotografijo. Prijave pričakujemo do vključno ponedeljka, 9. aprila 2018 na e-naslovu: prijave@hill-int.si (s pripisom naziva delovnega mesta v okno: zadeva).

Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

Podrobnosti delovnega mesta

  • Status projekta Zbiranje prijav