Filtriraj po kategorijah

Ponastavi filtre

Specialist tehnične podpore prodaji (m/ž)

Podjetje

Naš naročnik je družba Schneider Electric, v svetovnem merilu vodilno podjetje na področju digitalne transformacije energetskega upravljanja in avtomatizacije v domovih, zgradbah, podatkovnih središčih, infrastrukturi ter panogah. Zavezani so inovativnosti, spoštovanju raznolikosti ter rešitvam, ki podpirajo trajnostni razvoj.

V svoj dinamičen in proaktiven tim v Sloveniji vabijo novega sodelavca. Delovno mesto je v Ljubljani.

Opis dela

  • zagotavljanje napredne tehnične podpore v procesu prodaje,
  • priprava ponudb in tehnične dokumentacije,
  • skrb za konstruktivne odnose s proizvodnimi lokacijami po vsem svetu,
  • promoviranje Schneider Electric izdelkov in rešitev podjetja pri poslovnih partnerjih in izobraževanje le teh,
  • spremljanje razmer na trgu in vključevanje aktualnih informacij v fazo priprave projektov,
  • sodelovanje z drugimi oddelki pri doseganju prodajnih ciljev in ciljev podjetja,
  • vzdrževanje CRM sistema.

  • izobrazba s področja elektrotehnike, energetike ali avtomatizacije (univerzitetna stopnja je prednost),
  • vsaj 3 leta delovnih izkušenj na primerljivi poziciji (sodelovanje pri pripravi ponudb, nadzor nad razpisi, spremljanje projektov, itd.),
  • zelo dobro poznavanje trga energetike,
  • aktivno znanje angleškega jezika (dodatno aktivno znanje hrvaškega ali srbskega jezika je prednost),
  • odlične komunikacijske zmožnosti,
  • fleksibilnost, prilagodljivost in timsko naravnanost,
  • dobro znanje uporabe MS Office orodij ter
  • vozniško dovoljenje B kategorije.

Ponudba

Podjetje vam ponuja odlične delovne pogoje v visoko profesionalnem okolju. Gre za zaposlitev za nedoločen čas s šestmesečnim poskusnim delom.

Motivirane kandidate, ki si želite nadaljevati poklicno pot v mednarodnem podjetju, vljudno vabimo, da se nam predstavite s strukturiranim življenjepisom v slovenskem in angleškem jeziku ter priloženo osebno fotografijo. Prijave pričakujemo do vključno ponedeljka, 21. maja 2018 na e-naslovu: prijave@hill-int.si (s pripisom naziva delovnega mesta v okno: zadeva).

Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

Podrobnosti delovnega mesta

  • Status projekta Zaključeno