Filtriraj po kategorijah

Ponastavi filtre

Prodajni inženir (m/ž)

Podjetje

Naš naročnik je družba Schneider Electric, v svetovnem merilu vodilno podjetje na področju digitalne transformacije  energetskega upravljanja in avtomatizacije v domovih, zgradbah, podatkovnih središčih, infrastrukturi ter panogah. Zavezani so inovativnosti, spoštovanju raznolikosti ter rešitvam, ki podpirajo trajnostni razvoj.

V svoj dinamičen in proaktiven tim v Sloveniji vabijo novega sodelavca. Delovno mesto je v Ljubljani.

Opis dela

  • zagotavljanje rasti prodaje v dodeljenem segmentu (nizkonapetostne tipsko testirane omare in razdelilniki),
  • sodelovanje pri upravljanju in kreiranju prodajne strategije dodeljenega segmenta,
  • skrbništvo nad dodeljenimi strankami (redni obiski strank, priprava ponudb, komercialna podpora, svetovanje, izvedba treningov),
  • upravljanje in sprotno osveževanje baze podatkov o dodeljenih strankah,
  • iskanje in pridobivanje novih strank,
  • sodelovanje pri pripravi pogodb (v sodelovanju s tehnično podporo zaledene pisarne),
  • sodelovanje pri pripravi in izvedbi prodajnih akcij (promocije, sejemske predstavitve, ...),
  • sodelovanje z oddelkom za marketing pri pripravi tržnih analiz in sledenju konkurence,
  • sodelovanje in komunikacija z ostalimi prodajnimi oddelki,
  • tehnična podpora strankam.

Zahteve delovnega mesta

  • visokošolska stopnja izobrazbe elektrotehnične smeri,
  • 2 do 5 let delovnih izkušenj v tehnični prodaji (prednost bodo imeli kandidati z aktualnimi izkušnjami prodaje nizko- in srednje-napetostnih rešitev),
  • aktivno znanje angleškega jezika (dodatno aktivno znanje hrvaškega ali srbskega jezika je prednost),
  • odlične pogajalske zmožnosti,
  • komunikativnost, proaktivnost ter timsko naravnanost,
  • odlične organizacijske zmožnosti,
  • dobro znanje uporabe MS Office orodij ter
  • vozniško dovoljenje B kategorije.

Ponudba

Podjetje vam ponuja odlične delovne pogoje v visoko profesionalnem okolju. Gre za zaposlitev za nedoločen čas s šestmesečnim poskusnim delom.

Motivirane kandidate, ki si želite nadaljevati poklicno pot v mednarodnem podjetju, vljudno vabimo, da se nam predstavite s strukturiranim življenjepisom v slovenskem in angleškem jeziku ter priloženo osebno fotografijo. Prijave pričakujemo do vključno ponedeljka, 23. julija 2018 na e-naslovu: prijave@hill-int.si (s pripisom naziva delovnega mesta v okno: zadeva).

Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

Podrobnosti delovnega mesta

  • Status projekta Zaključeno
  • Država Slovenija