Filtriraj po kategorijah

Ponastavi filtre

Vodja področja proizvodnje

Podjetje

Naš naročnik je švicarska družba Geberit, vodilno podjetje v Evropi na področju sanitarnih proizvodov. V svoji mednarodni mreži, ki zajema približno 50 držav, zaposlujejo 12.000 sodelavcev. Z inovativnimi tehnologijami uspešno sledijo sodobnim trendom ter s svojimi produkti dosegajo visoko prepoznavnost in ugled na trgu.
V vodstveni tim slovenske proizvodne enote vabijo novega sodelavca. Delovno mesto je v okolici Maribora.

Opis dela

Odgovorni boste za vodenje področja proizvodnje s ciljem slediti filozofiji neprestanih izboljšav, optimizacije proizvodnega procesa ter dviga produktivnosti. Odgovorni boste za 200 sodelavcev, pri čemer bo vaša ključna naloga opolnomočenje in razvoj vodij. Poročali boste neposredno direktorju družbe.

Zahteve delovnega mesta

  • univerzitetna izobrazba tehnične smeri,
  • 5 - 7 let delovnih izkušenj v proizvodni organizaciji,
  • vsaj 3 leta vodstvenih izkušenj,
  • izkušnje vpeljave večje organizacijske spremembe ali metodologije,
  • obvladovanje metod vitke proizvodnje,
  • aktivno znanje angleškega jezika ali nemškega jezika ter
  • aktivno rabo sodobnih IKT orodij (MS Office, zaželeno SAP).

Idealnega kandidata odlikujejo

  • komunikativnost,
  • ciljna naravnanost,
  • proaktivnost,
  • asertivnost ter
  • timska naravnanost.

Ponudba

Podjetje vam ponuja dinamično in stimulativno zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečno poskusno dobo. Imeli boste možnost dodatnih izobraževanj in usposabljanj znotraj podjetja in koncerna, delali pa boste znotraj prijetnega in zavzetega kolektiva.

Kandidate vljudno vabimo, da se nam predstavite z življenjepisom (v slovenskem in angleškem jeziku), ki naj vsebuje jasno argumentacijo relevantnih izkušenj ter priloženo fotografijo. Prijave pričakujemo do vključno ponedeljka, 17. 09. 2016 na e-naslovu: prijave@hill-int.si; s pripisom naziva delovnega mesta v oknu zadeva. Nepopolnih prijav ne bomo obravnavali.

Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

Podrobnosti delovnega mesta

  • Status projekta Zbiranje prijav
  • Država Slovenija