Filtriraj po kategorijah

Ponastavi filtre

Produktni vodja/ Brand manager (m/ž)

Podjetje

Naš naročnik je družba Beiersdorf, kozmetično podjetje z več kot 130-letno tradicijo in izkušnjami na področju razvoja inovativnih in zdravju prijaznih izdelkov za nege kože, ter izjemno močnem položaju na globalnem trgu.

Beiersdorf predstavljajo produkti kot so NIVEA, Eucerin, La Prairie, Labello, 8x4 in Hansaplast.

Prioriteta podjetja Beiersdorf je, da zaposluje ljudi, ki se skladajo s kulturo podjetja; to so ljudje s pozitivno naravnanostjo do izzivov, s čustvenim odnosom do blagovnih znamk podjetja in z željo po strokovni rasti. Ste pri svojem delu ambiciozni in prevzamete odgovornost? Če je vaš odgovor pozitiven, bi vas z veseljem spoznali. Ponujamo vam odlično priložnost, saj v svojo divizijo farmacije v Ljubljani vabijo novega sodelavca:

Opis dela

Odgovorni boste za implementacijo in razvoj strategij blagovnih znamk Eucerin in Hansaplast v skladu z globalnimi usmeritvami ter iskanje inovativnih pristopov pri večanju moči blagovne znamke na trgu. Vaše delo bo vključevalo vodenje in izvedbo komunikacije ter oglaševanja na različnih kanalih, spremljanje proračunov oglaševanja in promocij, analizo njihove uspešnosti, sodelovanje s prodajo pri pripravi večjih aktivnosti za trgovce ter oblikovanje materialov in sporočil v namene marketinga (online in offline).

  • univerzitetno izobrazbo ekonomske ali druge ustrezne smeri,
  • vsaj 3 leta delovnih izkušenj na področju marketinga (FMCG ali OTC je prednost),
  • izkušnje in znanje na področju strategij digitalnega marketinga,
  • odlično znanje angleškega jezika, znanje nemškega ali hrvaškega jezika je prednost,
  • aktivno uporabo sistema Windows, MS Office orodij ter zaželeno poznavanje SAP-a,
  • vozniški izpit B kategorije.

Idealnega kandidata odlikujejo:

  • pozitivna naravnanost do izzivov,
  • proaktivnost in ciljna naravnanost,
  • ustvarjalnost,
  • odlične komunikacijske zmožnosti in sposobnost timskega dela ter
  • organiziranost in strukturiranost.

Ponudba

Podjetje nudi razgibano delo v inovativnem mednarodnem okolju, ki ponuja veliko priložnosti za strokovni razvoj. Gre za zaposlitev za nedoločen čas s šestmesečno poskusno dobo.

Motivirane kandidate, ki si želite nadaljevati poklicno pot v mednarodnem okolju, vljudno vabimo, da se nam predstavite s strukturiranim življenjepisom v slovenskem in angleškem jeziku ter priloženo osebno fotografijo. Prijave pričakujemo do vključno ponedeljka, 24. septembra 2018 na e-naslovu: prijave@hill-int.si (s pripisom naziva delovnega mesta v okno: zadeva).

Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

Podrobnosti delovnega mesta

  • Status projekta Zaključeno
  • Država Slovenija