Filtriraj po kategorijah

Ponastavi filtre

Vodja področja iskanja in izbora kadrov (m/ž)

Opis dela

Odgovorni boste za nadaljevanje uspešnega dela in razvoj potenciala področja iskanja in izbora ključnih strokovnih in vodstvenih kadrov. Vodili boste zahtevnejše projekte, pridobivali nove naročnike in poglabljali poslovni odnos z obstoječimi. Koordinirali boste delo celotnega področja, kar vključuje dobro sodelovanje z lokalnim timom, kakor tudi z drugimi HILLovimi timi v CEE.

  • univerzitetno izobrazbo in aktivno uporabo: angleškega jezika, MS Office orodij ter družbenih omrežij,
  • vsaj 5-letne izkušnje pri pridobivanju in izvedbi projektov iskanja, izbora in presojanja ključnih kadrov,
  • široko razgledanost in odličen vpogled v trg dela,
  • razvojno usmerjenost, podjetnost, visok standard izvedbe, odlične komunikacijske spretnosti in timsko naravnanost.

Ob izpolnjevanju navedenih pričakovanj, bodo imeli prednost pri izboru  psihologi.

Ponudba

Nudimo dinamično delo v mednarodni sredini, veliko priložnosti za nadgradnjo znanj in sodelovanje v dobro uigranem timu.

Prijave in CV (tudi v angleškem jeziku) pričakujemo do vključno ponedeljka, 29. oktobra, 2018 na naslovu: prijave@hill-int.si

Podrobnosti delovnega mesta

  • Status projekta Zbiranje prijav
  • Država Slovenija