Filtriraj rezultate

  • Status

  • Mesto / regija

  • Nivo pozicije

  • Ur na teden

    • Plača

      • Jezik

        • Država

        • Podjetje

        • Strokovno znanje

        • Stopnja izobrazbe

          Ponastavi filtre

          SAMOSTOJNI NABAVNIK (m/ž)

          Kratek opis delovnega mesta

          Strokovnjaki na področju nabave v prehrambeni industriji ne spreglejte!

          Opis podjetja

          Naš naročnik je Automatic Servis, uspešna, prodorna in inovativna družba, vodilna v svoji panogi na slovenskem trgu. Njihova osnovna dejavnost je distribucija in prodaja blaga široke potrošnje, s poudarkom na prehrambnih izdelkih. Odlikuje jih hitra odzivnost na vedno nova pričakovanja sodobnega potrošnika in kreativnost pri diktiranju novih trendov.  V svoj mlad in zavzet  tim vabijo sodelavca na delovno mesto, s sedežem v Ljubljani.

          Opis dela

          Skrbeli boste za nabavo prodajnega asortimana kot tudi za nabavo inventarja, potrošnega materiala in storitev za potrebe družbe. Vaša ključne odgovornosti se bodo  nanašale na:

          • skrb za celotno nabavo skladno s sprejeto nabavno strategijo in poslovno politiko družbe,
          • skrb za obstoječi nabor prodajnega programa in razvoj lastne blagovne znamke izdelkov,
          • vzdrževanje in razvoj odnosov z dobavitelji,
          • optimizacijo nabavnih procesov in skrb za zaloge skladišč poslovnih enot,
          • dogovarjanje in pogajanja o poslovnih pogojih (cene, plačilni pogoji, način plačila, popusti, dobavni roki)
          • koordinacijo tekočih nabavnih aktivnosti,
          • redno spremljanje izvajanja dostave po poslovnih enotah ter redni obiski le-teh,
          • sodelovanje z drugimi službami v podjetju (predvsem z oddelkom prodaje),
          • ažurno vodenje dokumentacije z nabavnega področja,
          • ostala operativna dela s področja nabave

          Zahteve delovnega mesta

          • višješolsko izobrazbo ekonomske ali druge ustrezne smeri,
          • najmanj 4 leta delovnih izkušenj na področju nabave v prehrambeni industriji in zelo dobro poznavanje te panoge,
          • izkušnje z odgovornostjo samostojnega vodenja področja,
          • samoiniciativnost, dinamičnost, iznajdljivost in sposobnost timskega dela in dela na terenu,
          • dobro poznavanje MS Office,
          • znanje angleškega jezika,
          • vozniški izpit B kategorije.

          Ponudba podjetja

          Podjetje vam ponuja odgovorno in zanimivo delo v dinamičnem in visoko storilnostno naravnanem delovnem okolju.

          Motivirane kandidate, z dokazljivimi izkušnjami, vljudno vabimo, da se nam predstavite s strukturiranim življenjepisom ter priloženo osebno fotografijo. Vaše prijavve pričakujemo do vključno srede, 23. novembra. Nepopolnih prijav ne bomo obravnavali.

          Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

          Plača:
          Mesto / regija: Ljubljana

          Podatki o prostih delovnih mestih

          Status: Zaključeno
          ID pozicije: 255