Filtriraj rezultate

  • Status

  • Mesto / regija

  • Nivo pozicije

  • Ur na teden

    • Plača

      • Jezik

        • Država

        • Podjetje

        • Strokovno znanje

        • Stopnja izobrazbe

          Ponastavi filtre

          KADROVSKI DIREKTOR (m/ž)

          Kratek opis delovnega mesta

          Iščemo kadrovskega direktorja z izkušnjami v proizvodnih okoljih in/ali tehnično storitvenih dejavnostih.

          Opis podjetja

          Naš naročnik je HELLA SATURNUS SLOVENIJA, globalno družinsko podjetje z več kot 100-letno zgodovino. Razvijajo in izdelujejo izdelke svetlobne opreme in elektronike za avtomobilsko industrijo ter imajo eno največjih poprodajnih organizacij za avtomobilske dele in dodatno opremo v Evropi. V svoj vodstevni tim (v Ljubljano) vabijo visoko motiviranega ter izkušenega strokovnjaka.

          Zahteve delovnega mesta

          • univerzitetno izobrazbo ekonomske ali družboslovne smeri,
          • najmanj deset (10) let primerljivih izkušenj v proizvodnem okolju in/ali tehnično storitveni dejavnosti,
          • pet (5) let vodstvenih izkušenj (vodenje večjih timov),
          • delovne izkušnje v mednarodnih družbah,
          • izkušnje sodelovanja s sindikati,
          • vodenje ali sodelovanje pri mednarodnih HR projektih (dokazljive reference),
          • poznavanje delovnopravne zakonodaje,
          • odlične komunikacijske in predstavitvene zmožnosti,
          • poslovno razmišljanje,
          • zmožnost coachinga in mentoriranja sodelavcev,
          • aktivno znanje angleškega jezika (dnevna komunikacija; uradni jezik v družbi),
          • odlično upravljanje MS Office orodij.

          Ponudba podjetja

          Podjetje vam ponuja zaposlitev za nedoločen čas (s poskusno dobo 6 mesecev) v dinamičnem mednarodnem delovnem okolju, ki izkazuje visoko osredotočenost na inovativnost ter nenehni razvoj in napredek.

          Motivirane kandidate vabimo, da se nam predstavite s strukturiranim življenjepisom v angleškem jeziku, ki vključuje tudi fotografijo. V spremnem pismu naj bodo jasno navedeni argumenti izpolnjevanja zahtevanih pogojev. Vaše prijave pričakujemo do  vključno torka, 15.11.2016.

          Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

          Plača:
          Mesto / regija: Ljubljana

          Podatki o prostih delovnih mestih

          Status: Zaključeno
          ID pozicije: 256