Filtriraj rezultate

  • Status

  • Mesto / regija

  • Nivo pozicije

  • Ur na teden

    • Plača

      • Jezik

        • Država

        • Podjetje

        • Strokovno znanje

        • Stopnja izobrazbe

          Ponastavi filtre

          VODJA FINANČNEGA KONTROLINGA (m/ž)

          Kratek opis delovnega mesta

          Iščemo izkušenega VODJO FINANČNEGA KONTROLINGA z izkušnjami v mednarodnih sredinah.

          Opis podjetja

          Naš naročnik je mednarodna družba, ki sodi med največje trgovce z modnimi izdelki na območju jugovzhodne Evrope. V želji po zagotavljanju nadaljnje poslovne rasti in doseganju strateških ciljev podjetja v svoj vodstveni kolektiv vabijo novega sodelavca. Sedež delovnega mesta je v okolici Ljubljane.

          Opis dela

          Odgovorni boste za vzpostavitev oddelka finančnega kontrolinga ter njegovo strateško umestitev v trenutno organizacijsko strukturo. Pozicija se vpeljuje predvsem z namenom vzpostavitve: rednega in sistematiziranega poročanja, temeljnih internih kontrol (v sodelovanju z internim revizorjem), avtomatiziranega postopka konsolidacije, sistema za obvladovanje poslovnih tveganj, novih meril za ocenjevanje uspešnosti podjetja ter priprave internih pravilnikov, ki bodo urejali izvajanje ključnih procesov ter postopkov (skupinski kontni plan, planiranje projektov, kontrola investicij, itd.). Tesno boste sodelovali tudi pri strukturiranju letnega poslovnega načrta (bilance, projekti, investicije, kadri, itd.). Poročali boste finančnemu direktorju ter predsedniku uprave.

          Zahteve delovnega mesta

          • univerzitetno izobrazbo ekonomske smeri,
          • certifikat preizkušenega notranjega revizorja,
          • 3-5 let aktualnih delovnih izkušenj na področju finančnega kontrolinga (izkušnje v mednarodnih organizacijah, ki so organizirane kot skupine/holdingi/povezane družbe, predstavljajo prednost),
          • dokazljivo zgodovino uspešno izpeljanih projektov ali izboljšav na področju finančnega konrolinga, kot npr. implementacija novega BI sistema,
          • vodstvene izkušnje (izkušnje z vzpostavitvijo timov),
          • dobro poznavanje slovenskih in mednarodnih računovodskih standardov ter aktualne davčne zakonodaje,
          • aktivno (govorno in pisno) znanje angleškega ter srbo-hrvaškega jezika,
          • visoko usposobljenost za delo v programu Excel in ostalih MS Office orodjih,
          • vozniški izpit B kategorije

          Odlikujejo vas visoka poslovna naravnanost, analitičnosti, natančnost in doslednost, samoiniciativnost, pro-aktivnost ter visoko izražene komunikacijske in prezentacijske zmožnosti.

          Ponudba podjetja

          Podjetje vam ponuja zaposlitev za nedoločen čas, s poskusno dobo 6 mesecev, v dinamični družbi, ki ceni in spodbuja inovativnost, nenehno rast in razvoj ter ciljno naravnanost.

          Zainteresirane kandidate vljudno vabimo, da se nam predstavite s strukturiranim in argumentiranim življenjepisom v slovenskem in angleškem jeziku, s priloženo fotografijo. Prijave pričakujemo do vključno ponedeljka, 21. novembra 2016 na e-naslovu: prijave@hill-int.si s pripisom naziva delovnega mesta v oknu zadeva. Nepopolnih prijav ne bomo obravnavali.

          Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

          Plača:
          Mesto / regija: Ljubljana

          Podatki o prostih delovnih mestih

          Status: Zaključeno
          ID pozicije: 257