Filtriraj rezultate

  • Status

  • Mesto / regija

  • Nivo pozicije

  • Ur na teden

    • Plača

      • Jezik

        • Država

        • Podjetje

        • Strokovno znanje

        • Stopnja izobrazbe

          Ponastavi filtre

          VODJA PRODAJE IN TRŽENJA (m/ž)

          Kratek opis delovnega mesta

          Iščemo vodjo prodaje in trženja v avtomobilski branži!

          Opis podjetja

          Naš naročnik je uspešno in priznano mednarodno podjetje, ki deluje na področju avtomobilske industrije. V želji po utrditvi svoje prisotnosti na domačem trgu v svoj vodstveni tim vabijo novega sodelavca, ki bo pripomogel k doseganju strateških in poslovnih ciljev družbe. Sedež delovnega mesta je v Ljubljani.

          Opis dela

          Odgovorni boste za načrtovanje, vodenje in spremljanje aktivnosti na področju prodaje, trženja, razvoja trgovske mreže ter odnosov z javnostmi. Gre za novo vzpostavljeno delovno mesto, ki odraža združitev štirih oddelkov v enotno področje, in sicer z namenom bolj učinkovitega sodelovanja, pretočnosti informacij, višje ravni kreativnosti in proaktivnosti ter povezanosti zaposlenih. Vodili boste ekipo 18 sodelavcev, poročali pa boste neposredno generalnemu direktorju. Vaše ključne zadolžitve se bodo nanašale na:

          • načrtovanje prodajnih in promocijskih strategij ter spremljanje in poročanje o učinkovitosti le-teh,
          • pripravo politik pospeševanja prodaje vozil,
          • skrb za prepoznavnost hišnih blagovnih znamk ter korporativno marketinško podobo,
          • načrtovanje in izvedbo trženjskih aktivnosti (aktivno sodelovanje pri vsebini, komunikacija z marketinško agencijo ter koordinacija s trgovsko mrežo), upravljanje trženjskega proračuna,
          • sodelovanje s prodajno mrežo in specialisti pri oblikovanju produktne politike,
          • organizacijo in kontrolo logističnih storitev,
          • oblikovanje poslovne politike na področju razvoja mreže, izobraževanja pooblaščenih trgovcev in serviserjev ter nadzor nad izpolnjevanjem standardov principala,
          • načrtovanje razvoja in kontrole CRM področja ter področja zadovoljstva kupcev.

          • najmanj visokošolsko izobrazbo ekonomske, tehnične ali druge ustrezne smeri,
          • pet let delovnih izkušenj na vsebinsko primerljivem delovnem mestu v prodajni organizaciji,
          • izkušnje z vodenjem večjih timov (neposredno vodenje več kot 15 sodelavcev),
          • odlično znanje angleškega jezika (dnevna pisna in ustna komunikacija),
          • aktivno rabo MS Office orodij ter vozniški izpit B kategorije.

          Primerne kandidate odlikujejo:

          • visoko izražena podjetnost, ambicija po doseganju rezultatov ter zavzetost pri delu,
          • prepričljivost v komunikaciji in nastopu (tudi v javnosti),
          • visoko izražen občutek za delo z ljudmi,
          • kreativnost in proaktivnost,
          • visoka toleranca na delovne ter časovne obremenitve in sposobnost prilagajanja dinamični sredini,
          • strast do avtomobilizma.

          Ponudba podjetja

          Podjetje vam ponuja zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo na dinamičnem in odgovornem delovnem mestu, ki ponuja veliko izzivov osebne ter profesionalne rasti.

          Motivirane kandidate vabimo, da se nam predstavite z življenjepisom (tudi v angleškem jeziku) ter motivacijskim pismom, ki naj vsebuje jasno argumentacijo relevantnih izkušenj. Prijave pričakujemo do ponedeljka, 21.11.2016 na e-naslovu: prijave@hill-int.si; s pripisom naziva delovnega mesta v oknu zadeva.

          Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

          Plača:
          Mesto / regija: Ljubljana

          Podatki o prostih delovnih mestih

          Status: Zaključeno
          ID pozicije: 258