Filtriraj rezultate

  • Status

  • Mesto / regija

  • Nivo pozicije

  • Ur na teden

    • Plača

      • Jezik

        • Država

        • Podjetje

        • Strokovno znanje

        • Stopnja izobrazbe

          Ponastavi filtre

          INŽENIR ZA INFORMACIJSKE SISTEME (m/ž)

          Kratek opis delovnega mesta

          Informacijski inženirji z izkušnjami v načrtovanju, razvoju in vzdrževanju informacijskih sistemov ne spreglejte!

          Opis podjetja

          Naš naročnik je večja slovenska družba, ki deluje na področju telekomunikacij. Z namenom zagotavljanja najboljše podpore svojim strankam v svoj tim vabijo novega sodelavca. Delovno mesto je v Ljubljani.

          Opis dela

          • načrtovanje informacijskih sistemov,
          • razvoj komponent informacijskih sistemov,
          • izvedba, integracija in vzdrževanje informacijskih sistemov,
          • izdelava orodij za obdelavo podatkov,
          • zahtevna obdelava podatkov in priprava poročil,
          • predstavljanje rešitev v pred-prodajnih procesih poslovnim uporabnikom,
          • implementacija rešitev pri poslovnih uporabnikih

          • 3 do 5 let delovnih izkušenj s področja načrtovanja, razvoja, izvedbe, integracije, analize in vzdrževanja informacijskih sistemov,
          • ​vsaj VI. stopnjo izobrazbo tehnične smeri (elektrotehnika, informatika, računalništvo),
          • izkušnje z inštalacijo, konfiguriranjem ter upravljanjem Microsoft strežniških rešitev,
          • dobro poznavanje Microsoft Windows Server, Active Directory, Outlook in SharePoint strežniških rešitev,
          • izkušnje z uporabo virtualizacijskih rešitev na podlagi VMware in Hyper-V okolja,
          • pripravljenost na občasno nočno delo po razporedu ter dežurstva na domu,
          • komunikativnost, proaktivnost ter timsko naravnanost,
          • aktivno znanje angleškega jezika
          • dobro poznavanje orodij v  MS Office ter vozniški izpit B kategorije.

          Ponudba podjetja

          Podjetje vam ponuja zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo na dinamičnem, samostojnem in odgovornem delovnem mestu, ki vam omogoča strokovni in osebnostni razvoj.

          Kandidate vljudno vabimo, da se nam predstavite z življenjepisom (v slovenskem in angleškem jeziku), ki naj vsebuje jasno argumentacijo relevantnih izkušenj ter priloženo fotografijo. Prijave pričakujemo do ponedeljka, 09.1.2016 na e-naslovu: prijave@hill-int.si; s pripisom naziva delovnega mesta v oknu zadeva. Nepopolnih prijav ne bomo obravnavali.

          Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

          Plača:
          Mesto / regija: Ljubljana

          Podatki o prostih delovnih mestih

          Status: Zaključeno
          ID pozicije: 261