Filtriraj rezultate

  • Status

  • Mesto / regija

  • Nivo pozicije

  • Ur na teden

    • Plača

      • Jezik

        • Država

        • Podjetje

        • Strokovno znanje

        • Stopnja izobrazbe

          Ponastavi filtre

          REGIONALNI DIREKTOR FINANC (m/ž)

          Kratek opis delovnega mesta

          Iščemo Regionalnega direktorja financ!

          Opis podjetja

          Naš naročnik je družba TOYOTA Adria, d.o.o., ki s sedežem v Ljubljani pokriva celotno Adriatic regijo (Slovenija, Hrvaška, Srbija, BIH, Kosovo, Črna Gora). V svoj vodstveni tim v Ljubljani vabijo novega sodelavca.

          Opis dela

          • priprava finančnih in računovodskih pravil ter politik za vse družbe v skupini,
          • vodenje, načrtovanje, organiziranje, spremljanje in koordiniranje dela na področju financ in računovodstva v družbi in ostalih družbah v skupini,
          • priprava in vpeljevanje razvojne strategije na področju financ in računovodstva v družbi in družbah v skupini ter sodelovanje pri vpeljevanju le-te v prodajno-servisno mrežo,
          • priprava analiz in poročil za poslovodstvo ter predlaganje ukrepov za doseganje boljše učinkovitosti na področju financ in računovodstva v družbi in ostalih družbah v skupini ter prodajno-servisni mreži,
          • konsolidacija poslovnih izkazov odvisnih družb skupine.

          Zahteve delovnega mesta

          • univerzitetno izobrazbo ekonomske smeri,
          • 5 let aktualnih delovnih izkušenj na vsebinsko primerljivem delovnem mestu,
          • izkušnje vodenja in razvoja tima,
          • dobro poznavanje slovenskih in mednarodnih računovodskih standardov ter aktualne davčne zakonodaje,
          • smisel za organizacijo poslovnih procesov in sistemsko razmišljanje,
          • aktivno (govorno in pisno) znanje angleškega in hrvaškega/srbskega jezika,
          • visoko usposobljenost za delo v programu Excel in ostalih MS Office orodjih; poznavanje programa NAVISON je prednost,
          • izkušnja dela v mednarodni korporacijami predstavlja prednost, prav tako poznavanje programa NAVISON,
          • vozniški izpit B kategorije.

          Ponudba podjetja

          Podjetje vam ponuja zaposlitev za nedoločen čas, s poskusno dobo 6 mesecev v urejeni delovni sredini, ki ceni strokovnost, timsko delo, zavzetost in pripadnost.

          Zainteresirane kandidate vljudno vabimo, da se nam predstavite s strukturiranim in argumentiranim življenjepisom v angleškem jeziku, s priloženo fotografijo. Prijave pričakujemo do vključno petka, 9. januarja 2017 na e-naslovu: prijave@hill-int.si; s pripisom naziva delovnega mesta v oknu zadeva. Nepopolnih prijav ne bomo obravnavali.

          Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

          Plača:
          Mesto / regija:

          Podatki o prostih delovnih mestih

          Status: Zaključeno
          ID pozicije: 262