Filtriraj rezultate

  • Status

  • Mesto / regija

  • Nivo pozicije

  • Ur na teden

    • Plača

      • Jezik

        • Država

        • Podjetje

        • Strokovno znanje

        • Stopnja izobrazbe

          Ponastavi filtre

          DIREKTOR PODJETJA (m/ž)

          Kratek opis delovnega mesta

          Iščemo Direktorja podjetja!

          Opis podjetja

          Naša stranka je uveljavljeno podjetje, ki deluje na področju blaga široke potrošnje. Prisotni so v številnih državah v Evropi in so eden vodilnih distributerjev  premium blagovnih znamk priznanih proizvajalcev. V svojo ambiciozno in dinamično ekipo vabijo sodelavca na ključno delovno mesto s sedežem  v Ljubljani.

          Opis dela

          Vaše najpomembnejše odgovornosti bodo: nadaljnji razvoj portfelja kupcev ter prodajnega obsega in dobičkonosnosti, razvoj in upravljanje odnosov s ključnimi kupci ter podpora, vodenje in koordinacija tima. Vaše delo bo poleg aktivnosti na lokalnem trgu obsegalo tudi dosledno strateško načrtovanje in spremljanje prodajno-marketinških aktivnosti v skladu z globalno strategijo matičnega podjetja. Tesno boste sodelovali z ostalimi predstavniki te družbe na mednarodnem nivoju.

          Zahteve delovnega mesta

          Od kandidatov pričakujemo:

          • Univerzitetno izobrazbo ekonomske ali druge ustrezne smeri (magisterij je prednost)
          • 5 let vodstvenih delovnih izkušenj na področju prodaje v primerljivi organizaciji
          • Aktivno znanje slovenskega in angleškega jezika
          • Dokazljive izkušnje in uspehe na področju vodenja prodajnega tima in razvoja poslovanja
          • Izkušnje in sposobnost delovanja v mednarodni poslovni sredini ter pri prenosu strategij v lokalno okolje.

          Uspešnega kandidata odlikujejo:

          • Močne vodstvene izkušnje
          • Prodajna in ciljna naravnanost
          • Podjetnost in pragmatičnost (»hands-on« pristop)
          • Visoka storilnostna naravnanost in proaktivnost
          • Odlične prezentacijske in analitične sposobnosti
          • Integriteta in vodenje z zgledom.

          Ponudba podjetja

          Naročnik nudi delo v urejenem in spodbudnem delovnem okolju, kjer cenijo posameznika in njegov prispevek k skupnim ciljem ter nagrajujejo pripadnost.

          Motivirane kandidate vljudno vabimo, da se nam predstavite s strukturiranim življenjepisom in jasno opredeljenimi primerljivimi  izkušnjami (tudi v angleškem jeziku) ter priloženo osebno fotografijo. Prijave pričakujemo do vključno nedelje, 22. januarja na e-naslovu: prijave@hill-int.si (s pripisom naziva delovnega mesta v okno: zadeva). Nepopolnih prijav ne bomo obravnavali.

          Plača:
          Mesto / regija:

          Podatki o prostih delovnih mestih

          Status: Zaključeno
          ID pozicije: 263