Filtriraj rezultate

  • Status

  • Mesto / regija

  • Nivo pozicije

  • Ur na teden

    • Plača

      • Jezik

        • Država

        • Podjetje

        • Strokovno znanje

        • Stopnja izobrazbe

          Ponastavi filtre

          VODJA PRODAJE

          Kratek opis delovnega mesta

          Iščemo Vodjo prodaje!

          Opis podjetja

          Naš naročnik je družba ISKRA ISD d.o.o., sestavlja jo skupina podjetij, ki se ukvarja jo s predelavo kovin, plastičnih mas, litjem aluminija ter galvansko zaščito. Skupina podjetij izdeluje velike serije sestavnih delov in komponent za avtomobilsko industrijo. Hčerinska družba Livarna d.o.o. v svojo močno ekipo vabi novega sodelavca. Delovno mesto je v Kranju.

          Opis dela

          Vaše ključne odgovornosti bodo: celoten nadzor in izvedba aktivnosti povezanih s prodajo, skrbništvo nad ključnimi kupci in iskanjem novih možnosti, raziskava in analiza trga ter poročanja. Posvečali se boste vodenju in motivaciji tima sodelavcev s poudarkom na doseganju ciljev na ravni družbe.

          Zahteve delovnega mesta

          • Univerzitetno izobrazbo tehnične ali ekonomske usmeritve
          • 5 let delovnih izkušenj na področju prodaje
          • Aktivno znanje slovenskega in angleškega jezika (znanje nemškega jezika je prednost)

          Odlikuje vas:

          • Prodajna in ciljna naravnanost
          • Podjetnost in pragmatičnost (»hands-on« pristop)
          • komunikativnost in pripravljenost za timsko delo
          • Visoka storilnostna naravnanost in proaktivnost
          • Odlične prezentacijske in analitične sposobnosti
          • pozitiven odnos do sprememb,pogajalske sposobnosti.

          Ponudba podjetja

          Podjetje vam ponuja  zaposlitev za nedoločen čas s šestmesečnim uvajalnim delom. Vodstvo družbe in sodelavci vam bodo nudili tudi vso potrebno podporo in usmeritve za uspešen nastop na delovnem mestu. Delo je dinamično in vključuje veliko prisotnosti na terenu predvsem v tujini.

          Motivirane kandidate, z dokazljivimi izkušnjami, vljudno vabimo, da se nam predstavite s strukturiranim življenjepisom in jasno opredeljenimi primerljivimi  izkušnjami (tudi v angleškem jeziku) ter priloženo osebno fotografijo. Prijave pričakujemo do vključno nedelje, 19. februarja na e-naslovu: prijave@hill-int.si (s pripisom naziva delovnega mesta v okno: zadeva). Nepopolnih prijav ne bomo obravnavali.

          Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

          Plača:
          Mesto / regija:

          Podatki o prostih delovnih mestih

          Status: Zaključeno
          ID pozicije: 265