Filtriraj rezultate

  • Status

  • Mesto / regija

  • Nivo pozicije

  • Ur na teden

    • Plača

      • Jezik

        • Država

        • Podjetje

        • Strokovno znanje

        • Stopnja izobrazbe

          Ponastavi filtre

          SKRBNIK PROJEKTA – "PROJECT SUPERVISOR"

          Kratek opis delovnega mesta

          Za našega naročnika, podjetje Carrier, iščemo skrbnika projekta!

          Opis podjetja

          Naš naročnik je slovenska podružnica uspešne in priznane mednarodne družbe CARRIER KALTETECHNI AUSTRIA GESMBH, ki v svetovnem merilu predstavlja vodilno podjetje na področju visoko-tehnoloških rešitev učinkovitega ogrevanja, prezračevanja in hlajenja. K sodelovanju vabijo novega sodelavca v segmentu komercialnega hlajenja. Sedež delovnega mesta je v Ljubljani

          Opis dela

          • organizacija namestitve hladilnih sistemov ter hladilne opreme, zagon, vzdrževanje, zavarovanje varnega delovanja inštalacij in popravki,
          • kontinuirano vzdrževanje stikov s kupci, izvajanje modifikacij v času trajanja  projekta,
          • koordinacija servisnega oddelka ter, ko je potrebno, angažiranje serviserjev in nadzornikov na projektnih nalogah,
          • sledenje porabe energije hladilnih sistemov in njihova optimizacija,
          • priprava tehnične dokumentacije ter skrb za primopredajo.

          Zahteve delovnega mesta

          • 3-5 let izkušenj v segmentu komercialnega hlajenja,
          • vsaj srednješolsko izobrazbo tehnične smeri,
          • usposobljenost za ravnanje s hladilno tehniko oz. izkušnje na področju montiranja in vzdrževanja HVAC sistemov, električnih instalacij ali BMS (»Building Management System«),
          • visoke organizacijske zmožnosti,
          • sposobnost samostojnega opravljanja del,
          • fleksibilnost, natančnost, zanesljivost ter usmerjenost v uresničevanje ciljev,
          • aktivno znanje angleškega  jezika; znanje nemškega jezika je prednost.

          Ponudba podjetja

          Podjetje vam ponuja zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo na dinamičnem, samostojnem in odgovornem delovnem mestu v stabilni in urejeni mednarodni sredini, ki spodbuja osebnostno ter profesionalno rast zaposlenih.

          Kandidate vljudno vabimo, da se nam predstavite z življenjepisom (v slovenskem in angleškem jeziku), ki naj vsebuje jasno argumentacijo relevantnih izkušenj ter priloženo fotografijo. Prijave pričakujemo do ponedeljka, 20.3.2017 na e-naslovu: prijave@hill-int.si; s pripisom naziva delovnega mesta v oknu zadeva.

          Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

          Plača:
          Mesto / regija:

          Podatki o prostih delovnih mestih

          Status: Zaključeno
          ID pozicije: 267