Filtriraj rezultate

  • Status

  • Mesto / regija

  • Nivo pozicije

  • Ur na teden

    • Plača

      • Jezik

        • Država

        • Podjetje

        • Strokovno znanje

        • Stopnja izobrazbe

          Ponastavi filtre

          VODJA KLJUČNIH KUPCEV ZA MALOPRODAJNO PODROČJE

          Kratek opis delovnega mesta

          Za našega naročnika, podjetje Pernod Ricard, iščemo Vodjo ključnih kupcev za maloprodajno področje!

          Opis podjetja

          Naš naročnik je Pernod Ricard, ugledno mednarodno podjetje, z dolgoletno tradicijo. V segmentu blaga široke potrošnje se s svojimi blagovnimi znamkami umeščajo v sam svetovni vrh. S široko razvejano distribucijsko mrežo so prisotni v 70 državah sveta. Njihova uspešnost temelji na jasni poslovni strategiji, katere ključni vzvodi so lastna distribucija in trženje, širok nabor vodilnih blagovnih znamk ter stalen razvoj odgovorne ekipe ljudi. V želji po nadaljnji rasti vabijo v svojo ekipo novega sodelavca. Delovno mesto je v Ljubljani.

          Opis dela

          • razvoj in izvajanje prodajne strategije/aktivnosti za omenjeni kanal;
          • priprava in skrb za izvajanje letnih prodajnih načrtov in odgovornost za proračun;
          • zagotavljanje kakovosti in donosnosti naložbe v ta prodajni kanal;
          • skrb za poslovanje in sodelovanje s ključnimi kupci;
          • odlično poznavanje celotnega procesa prodaje ključnim kupcem;
          • usmerjanje in koordiniranje pogodbenega podjetja, ki za podjetje opravlja postavitev in izpostavitev izdelkov v trgovinah (merchandising storitev);
          • usklajevanje mesečne napovedi prodaje.

          • visokošolsko izobrazbo ekonomske oz. druge ustrezne smeri;
          • vsaj 3 leta vodstvenih izkušenj in dokazljivih uspehov na vsebinsko primerljivi poziciji v podjetju, ki deluje na področju distribucije in prodaje blaga široke potrošnje (FMCG); zaželeno v mednarodnem podjetju;
          • izkušnje z upravljanjem blagovnih znamk in blagovnih skupin, ter poznavanje trga in prodajnega kanala maloprodaje;
          • izražene pogajalske in prodajne  sposobnosti ter predstavitvene in socialne kompetence;
          • aktivno znanje slovenskega in angleškega jezika;
          • visoko raven računalniške pismenosti;
          • vozniški izpit B kategorije.

          Uspešnega kandidata odlikujejo odzivnost in dinamičnost, inovativnost in ustvarjalnost, usmerjenost v doseganje ciljev, predanost timskemu delu, integriteta ter vodenje z zgledom.

          Ponudba podjetja

          Naročnik nudi delo v urejenem in spodbudnem delovnem okolju, kjer cenijo posameznika in njegov prispevek k skupnim ciljem ter nagrajujejo pripadnost. Delo je dinamično in vključuje veliko prisotnosti na terenu.

          Motivirane kandidate vljudno vabimo, da se nam predstavite s strukturiranim življenjepisom in jasno opredeljenimi primerljivimi  izkušnjami ter priloženo osebno fotografijo. Prijave pričakujemo do vključno ponedeljka, 27. marca na e-naslovu: prijave@hill-int.si (s pripisom naziva delovnega mesta v okno: zadeva). Nepopolnih prijav ne bomo obravnavali.

          Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

          Plača:
          Mesto / regija:

          Podatki o prostih delovnih mestih

          Status: Zaključeno
          ID pozicije: 268