Filtriraj rezultate

  • Status

  • Mesto / regija

  • Nivo pozicije

  • Ur na teden

    • Plača

      • Jezik

        • Država

        • Podjetje

        • Strokovno znanje

        • Stopnja izobrazbe

          Ponastavi filtre

          SAMOSTOJNI KOMERCIALIST ZA ITALIJANSKI TRG

          Kratek opis delovnega mesta

          Za našega naročnika, podjetje Geoplin d.o.o., iščemo samostojnega komercialista za italijanski trg!

          Opis podjetja

          Naš naročnik je družba Geoplin, uspešno in stabilno slovensko podjetje, ki deluje na področju energetike. Prepoznani so po zanesljivosti, stabilnosti ter visoki razvojni naravnanosti. V svojo uspešno delovno sredino vabijo novega sodelavca. Delovno mesto je v Ljubljani.

          Opis dela

          • proučevanje trga, izdelava tržnih analiz in pospeševanje prodaje in nabave,
          • pripravljanje ponudb (kalkulacije, analize, simulacije) za sklepanje pogodb za prodajo ter s tem povezanih storitev,
          • operativno usklajevanje nabave in prodaje,
          • spremljanje cen in analiza nabavnih cen, transportnih tarif in skladiščnih tarif,
          • priprava in usklajevanje programskih paketov,
          • vodenje evidenc,
          • svetovanje kupcem,
          • sodelovanje pri izvedbi obračuna,
          • sodelovanje pri izvajanju finančnih terjatev.

          • 3-5 let delovnih izkušenj na samostojni poziciji v B2B prodaji,
          • aktivno znanje angleškega in italijanskega jezika,
          • univerzitetno izobrazbo tehnične smeri ali ekonomske smeri,
          • visoko prodajna naravnanost,
          • odlične komunikacijske in pogajalske zmožnosti,
          • visoko usposobljenost za delo v programu Excel
          • visoko raven usmerjenosti k dosežkom, samoiniciativnosti, prodornosti ter zmožnost hitrega odzivanje na spreminjajoče

          Ponudba podjetja

          Podjetje vam ponuja zanimivo ter dinamično delo v spodbudnem delovnem okolju. Gre za  zaposlitev za nedoločen čas s šestmesečnim poskusnim delom.

          Motivirane kandidate vljudno vabimo, da se nam predstavite s strukturiranim življenjepisom v slovenskem in angleškem jeziku ter priloženo osebno fotografijo. Prijave pričakujemo do vključno ponedeljka, 10. aprila 2017 na e-naslovu: prijave@hill-int.si (s pripisom naziva delovnega mesta v okno: zadeva).

          Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

          Plača:
          Mesto / regija:

          Podatki o prostih delovnih mestih

          Status: Predizbor
          ID pozicije: 269