Filtriraj rezultate

  • Status

  • Mesto / regija

  • Nivo pozicije

  • Ur na teden

    • Plača

      • Jezik

        • Država

        • Podjetje

        • Strokovno znanje

        • Stopnja izobrazbe

          Ponastavi filtre

          POSLOVNI KONTROLOR

          Kratek opis delovnega mesta

          Za našega naročnika iščemo poslovnega kontrolorja!

          Opis podjetja

          Naš naročnik je uspešno in priznano mednarodno podjetje, ki je že več desetletij prisotno z vodilno blagovno znamko blaga široke potrošnje tudi v Sloveniji. V želji po utrditvi svoje prisotnosti na domačem trgu ter širše v Adriatik regiji vabijo k sodelovanju novega sodelavca, ki bo pripomogel k doseganju regionalnih strateških in poslovnih ciljev družbe. Sedež delovnega mesta je v Mariboru.

          Opis dela

          • odgovornost za mesečno finančno poročanje in analize, vključno z napovedmi prihodnjih mesecev –analiza variance,
          • odgovorni boste za redno izvajanje notranje revizije za skupino ter nudenje vse potrebne podpore za odločanje vodstvu družbe.
          • skrbeli boste za optimalnost procesov, pravočasno opozarjali na tveganja in se aktivno zavzemali za vpeljavo izboljšav. Pri delu boste sledili korporativnim pravilom, metodologijam in smernicam ter jih smiselno vpeljevali v lokalno strukturo
          • izvajanje različnih »ad-hoc« finančnih analiz ipd.
          • odgovornost za vzpostavitev SAP-ja v organizaciji

          Zahteve delovnega mesta

          • univerzitetno izobrazbo ekonomske ali sorodne smeri,
          • dobro razumevanje poslovnih procesov, zaželeno v FMCG industriji,
          • dokazano sposobnost obvladovanja več projektov hkrati, postavljanja prioritet in spoštovanja rokov,
          • 5 let izkušenj v kontrolingu ali financah,
          • dobro poznavanje Microsoft Office programov, Hyperion in SAP (FI/CO),
          • aktivno znanje angleškega jezika,
          • zaželeno: izkušnje z integracijo ERP sistemov.

          Ponudba podjetja

          Podjetje vam ponuja zanimivo ter dinamično delo v spodbudnem delovnem okolju. Gre za  zaposlitev za nedoločen čas s šestmesečnim poskusnim delom.

          Motivirane kandidate vljudno vabimo, da se nam predstavite s strukturiranim življenjepisom v slovenskem in angleškem jeziku ter priloženo osebno fotografijo. Prijave pričakujemo do vključno ponedeljka, 22.5.2017 na e-naslovu: prijave@hill-int.si (s pripisom naziva delovnega mesta v okno: zadeva).

          Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

          Plača:
          Mesto / regija:

          Podatki o prostih delovnih mestih

          Status: Zaključeno
          ID pozicije: 272