Filtriraj rezultate

  • Status

  • Mesto / regija

  • Nivo pozicije

  • Ur na teden

    • Plača

      • Jezik

      • Država

      • Podjetje

      • Strokovno znanje

      • Stopnja izobrazbe

        Ponastavi filtre

        BACKEND RAZVIJALEC/KA

        Kratek opis delovnega mesta

        Za našega naročnika, podjetje INNOVATIF d.o.o. , iščemo Backend razvijalca/ko!

        Opis podjetja

        Podjetje INNOVATIF, družba za razvoj komunikacijskih konceptov, d.o.o. vas vabi, da se jim pridružite pri izvedbi spletnih aplikacij za podporo celostnim oglaševalskim akcijam in razvoju rešitev za podporo digitializacije poslovanja. Delovno mesto je v Ljubljani.

        Opis dela

        V svoj tim vabijo izkušene back-end razvijalce, ki bodo s svojim znanjem in dragocenimi vpogledi v »da« in »ne« spletnega razvoja pomagali na poti do ustvarjanja odličnih spletnih rešitev.

        Zahteve delovnega mesta

        • dobro poznavanje JS, PHP in SQL,
        • vsaj tri leta izkušenj na omenjenem področju.
        • sposobnost timskega dela

        Ponudba podjetja

        • delo za mednarodne in uveljavljene slovenske naročnike,
        • možnost soustvarjanja v dinamičnem in sproščenem kolektivu,
        • raznolik nabor zahtevnih izzivov,
        • stik z najsodobnejšimi spletnimi tehnologijami,
        • možnost dodatnega strokovnega izobraževanja,
        • možnost fleksibilnega dela in
        • stimulativno plačilo.

        Podjetje vam ponuja dinamično in odgovorno delovno mesto, ki vključuje veliko prostora za osebno rast in profesionalni razvoj.  Gre za redno zaposlitev za nedoločen čas.

        Motivirane kandidate vljudno vabimo, da se nam predstavite s strukturiranim življenjepisom ter priloženo osebno fotografijo. Prijave pričakujemo do vključno ponedeljka, 23.10.2017 na e-naslovu: prijave@hill-int.si (s pripisom naziva delovnega mesta v okno: zadeva).

        Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

        Plača:
        Mesto / regija:

        Podatki o prostih delovnih mestih

        Status: Intervjuji v teku
        ID pozicije: 281