Filtriraj rezultate

  • Status

  • Mesto / regija

  • Nivo pozicije

  • Ur na teden

    • Plača

      • Jezik

      • Država

      • Podjetje

      • Strokovno znanje

      • Stopnja izobrazbe

        Ponastavi filtre

        RAZVIJALEC SPECIALIST

        Kratek opis delovnega mesta

        Za našega naročnika, družbo Bosch Rexroth d.o.o.iščemo

        RAZVIJALCA SPECIALISTA!

        Opis podjetja

        Naš naročnik je družba Bosch Rexroth d.o.o., eno vodilnih mednarodnih podjetij na področju industrijske tehnike. Odlikuje jih inovativnost, odgovornost in globalno partnerstvo. Zaradi širitve poslovanja v svoj razvojni tim vabijo novega sodelavca. Delovno mesto je v Šenčurju pri Kranju

        Opis dela

        Postali boste član skupine inženirjev, ki skrbi za razvoj, konstrukcijo in podporo proizvodnji sinhronskih in asinhronskih elektromotorjev. Aktivno boste sodelovali v celotnem razvojnem ciklu električnega motorja: elektromagnetna zasnova in termični preračuni, modeliranje in optimizacija, verifikacija in validacija ter sodelovanje z naročnikom. Pri svojem delu boste tesno sodelovali z nabavo, tehnologijo, proizvodnjo in službo kakovosti.

        Ključne zadolžitve:

        • izračunavanje elektromagnetnega kroga elektromotorjev,
        • analiziranje in vrednotenje rezultatov, predlaganje popravkov,
        • sodelovanje v skupinah SE (simultani inženiring),
        • optimiranje elektromagnetnih krogov,
        • pripravljanje strokovnih podlag in navodil s področja dela.

        • VII. stopnjo izobrazbe elektrotehnične smeri (uni. dipl. ing. elektrotehnike)
        • teoretično znanje o načrtovanju in izračunu električnih strojev in pogonov,
        • uporabno znanje s področja elektromagnetnih in termičnih simulacij z uporabo končnih elementov – FEM (npr. FEMAG, Maxwell, Comsol),
        • uporabno znanje modeliranja električnih strojev in pogonov (npr. MathCad, Matlab, Simulink),
        • poznavanje proizvodnih procesov električnih strojev,
        • poznavanje projektnega vodenja,
        • aktivno znanje nemškega ali angleškega jezika,
        • aktivno znanje programskega paketa MS Office,
        • poznavanje enega od ERP sistemov (npr. SAP, Pantheon).

        Ponudba podjetja

        Podjetje vam ponuja stimulativno delovno okolje, interna in eksterna izobraževanja ter strokovno in osebno rast v mednarodnem okolju. Gre za zaposlitev za nedoločen čas s šestmesečnim poskusnim delom.

        Motivirane kandidate, ki si želite nadaljevati poklicno pot v mednarodnem podjetju, vljudno vabimo, da se nam predstavite s strukturiranim življenjepisom v slovenskem in angleškem jeziku ter priloženo osebno fotografijo. Prijave pričakujemo do vključno ponedeljka, 15. januarja 2018 na e-naslovu: prijave@hill-int.si (s pripisom naziva delovnega mesta v okno: zadeva).

        Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

        Plača:
        Mesto / regija:

        Podatki o prostih delovnih mestih

        Status: Začetek
        ID pozicije: 283